" />
DESIGNPROPAGANDA LOGO
E-SHOP
DESIGNPROPAGANDA SHOP
DESIGNPROPAGANDA FACEBOOK
DESIGNPROPAGANDA KONTAKT
FACEBOOK
KONTAKT

REFERENCE


TONER RECYCLING GROUP

Kanceláře ve skupině firem Toner Recycling Service s.r.o. v České Republice a Eltos GmbH ve Švýcarsku jsme vybavili modulárním nábytkem značky USM. Nábytek USM se zcela přizpůsobí Vašim požadavkům a přáním. Díky ojedinělé kvalitě nábytkových systémů USM Vám na ně můžeme poskytnout až třicetiletou záruku.



REALIZACE BARŮ, KAVÁREN, RESTAURACÍ ČI KLUBŮ

TRESOR PRIVATE CLUB

Neobvyklý projekt, vytvořený z původního prostoru trezoru jedné švýcarské banky, realizovaný v podobě lounge a privátního klubu. Při realizaci projektu se dbalo především na zachování původního prostředí spolu s pancéřovými dveřmi a pokladními kabinami, které dnes slouží jako kanceláře či vinný sklep a nachází se dvanáct metrů pod zemských povrchem.



OBYTNÝ PROSTOR

REKREAČNÍ BYT VE ŠVÝCARSKÝCH ALPÁCH

Málo místa a vysoké nároky jsou pravou výzvou, kterou je potřeba zvládnout. V jednom prostoru byla vytvořena skrytá ložnice, obývací pokoj a kancelář. Díky možnostem firmy Bang & Olufsen se elektronická zařízení ovládají jedním dálkovým ovládačem, dokonce i postel se objeví stisknutím jednoho tlačítka.



EVENTS

AKCE PRO PHILIP MORRIS VE ŠVÝCARSKU, ČEZ V ĆESKÉ REPUBLICE a další...

Firma Designpropaganda pomáhá firmám realizovat reklamní akce, vytváří stánky na veletrzích či jim pronajímá designový nábytek na nejrůznější firemní akce.



REKLAMNÍ SPOTY A FOTOSHOOTING

SPOLUPRÁCE S FILMOVÝMI ATELIÉRY NA TV SPOTU PANTENE, L'ORÉAL

Designpropaganda spolupracuje s filmaři na výrobě reklamních spotů pro renomované značky a pronajímá jim designový nábytek z celého světa.

USM NABYTKOVE SYSTEMY
KARTELL DESIGN NABYTEK
VITRA DESIGN NABYTEK
ARTEMIDE DESIGN NABYTEK
ClassiCon DESIGN NABYTEK
MAGIS DESIGN NABYTEK
KNOLL DESIGN NABYTEK
HAG DESIGN NABYTEK
ALESSI LOGO
FATBOY

© 2018 DESIGNPROPAGANDA S.R.O.